• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki i akcesoria dla 9-miesiecznego dziecka

W przypadku większości dzieci w wieku dziewięciu miesięcy, dochodzi do pierwszych przełomów w ich rozwoju emocjonalnym. Na tym etapie zachodzą też zmiany związane z motoryką. Niemowlę jest bardzo ruchliwe. Dużo raczkuje i stara się samodzielnie podnosić. Wiele dzieci już wtedy stawia swoje pierwsze kroki, zaglądają do szafek, szuflad i w inne zakamarki. Warto im kupować, na prezent lub bez okazji, zabawki, które wesprą nowo nabyte umiejętności. 9-miesięczny malec próbuje też dołączać do rozmów. Wówczas warto aktywnie z nim rozmawiać, co stymuluje rozwój ośrodka mowy. Odpowiednie produkty na te okazje znajdziesz w naszym sklepie!

Prezenty dla 9-miesięcznego dziecka

Dobre, odpowiednio dobrane prezenty dla 9-miesięcznego dziecka to nie tylko zabawki. Trafionym upominkiem będzie kubek do nauki picia ze słomką i ze ślicznym nadrukiem, bądź bidon w formie zwierzątka. Malec w tym wieku ćwiczy samodzielne jedzenie i poznaje coraz to nowsze smaki. Dla takiego malucha dobrym podarunkiem może być również kubek niekapek 360, który uczy picia, jak ze szklanki. To ważny krok do samodzielności. Ładne, kolorowe naczynia i akcesoria przykuwają uwagę smyka w wieku 9 miesięcy i zachęcają je do samodzielnego picia i spożywania posiłków. Mimo tego, że czasem powstanie z tego mały bałagan, warto pozwolić dziecku próbować nowych rzeczy, dzięki czemu szybciej się usamodzielni. Znajdziesz u nas artykuły wysokiej jakości, idealne na prezent, które zadowolą także rodziców obdarowanego maluszka.

Jakie zabawki kupić dla 9-miesięcznego dziecka?

Intensywnie zastanawiasz się, jakie zabawki wybrać dla 9-miesięcznego dziecka? Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które pobudzają wyobraźnię i edukują dzieci w różnych aspektach. Mamy zabawkowe kubki-wiaderka do kąpieli przyozdobione w kolorowe, zwierzęce motywy. Są one w pełni bezpieczne dla dziecka i solidnie wykonane. Z powodzeniem nadają się na ciekawy prezent. Nie zapomnieliśmy o artykułach edukacyjnych i wspierających rozwój różnych umiejętności. Należą do nich m.in. akcesoria do pchania, które dostarczą frajdy pod czujnym okiem dorosłych. Kolorowe, wartościowe i bezpieczne – właśnie takie zabawki warto kupować dla dziecka, które ma 9 miesięcy. Zamów je już dziś!

  • Popularne tematy