• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki i akcesoria dla 6-miesiecznego dziecka

Półroczny maluch próbuje usamodzielnić się na swój sposób. To okres rozwoju dziecka na wielu płaszczyznach, dlatego należy zapewniać mu nowe akcesoria, urozmaicenia w diecie i zabawki, najlepiej edukacyjne oraz sensoryczne. 6-miesięczne niemowlę otrzymuje zwykle prezenty z tej okazji. Szukasz niewielkiego upominku lub robisz zakupy dla swojej pociechy? Zobacz, co przygotowaliśmy dla maluszków w tym wieku!

Zabawki edukacyjne i sensoryczne dla 6-miesięcznego dziecka

Na tym etapie rodzice powinni wprowadzać zmiany w doborze rozrywki dla półrocznego malca. Dla 6-miesięcznego dziecka przydadzą się zabawki sensoryczne i edukacyjne. W katalogu mamy m.in. popularny gadżet POP IT oraz kolorowe piłeczki o różnej budowie, które pozwalają mu na aktywniejsze wykorzystanie zmysłów. Smyk w tym wieku zaczyna zauważać różnice między kształtami czy fakturą. Dlatego, by wspierać jego rozwój, warto oferować mu edukacyjne książeczki, czy sensoryczne grzechotki, dzięki którym dziecko nabywa niezbędnych umiejętności. Znajdziesz u nas nie tylko produkty dobre na prezent, ale również jako ciekawe urozmaicenie codziennej rozrywki.

Wybierz wartościowe prezenty dla 6-miesięcznego dziecka!

Zastanawiasz się, jakie prezenty będą odpowiednie dla 6-miesięcznego dziecka? Świetną propozycją jest na przykład sensoryczna, dmuchana mata wodna. To wyjątkowa zabawka, która wspomaga rozwój umiejętności motorycznych i zdolności myślenia. Oprócz edukacyjnych produktów otrzymasz u nas różnorodne, praktyczne akcesoria, które także nadają się na upominek. W naszej ofercie znajdziesz szczoteczki do pierwszych ząbków i do masowania dziąsełek oraz smoczki w piękne, urokliwe wzory, które zaspokajają potrzebę ssania. Jako upominek sprawdzą się nie tylko zabawki, ale i akcesoria do nauki samodzielnego jedzenia. To śliczne kubki, talerzyki i łyżeczki z miękkiego tworzywa, dzięki którym w bezpieczny sposób maluch będzie mógł się rozwijać i nabywać nowe umiejętności. Dobrym prezentem są też silikonowe tubki lub siateczki do podawania owoców. Pozwolą one rodzicom oswajać 6-miesięczne niemowlę z nowymi smakami w czasie idealnym na drobne rozszerzanie diety.

  • Popularne tematy