• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki i akcesoria dla 3-miesiecznego dziecka

Zabawki dla 3-miesięcznego dziecka niemowlaka, akcesoria i prezenty

Sklep internetowy LaFido przedstawia kolekcję przeznaczoną specjalnie dla 3-miesięcznego dziecka – prezenty, zabawki, akcesoria, które pomagają w opiece, ułatwiają wyciszanie się, stymulują rozwój, a także pobudzają wyobraźnię i umilają maluchowi czas. Zabawki edukacyjne dla niemowlaka wykonano ze sprawdzonych, bezpiecznych materiałów, spełniających surowe normy i posiadających wymagane atesty.

Oprócz tego mamy także praktyczne przedmioty, które ułatwią codzienną opiekę – butelki, smoczki, a także zdrowe kaszki pochodzące z ekologicznych upraw.

Pomóż dziecku rozwijać się za pomocą zabawek

Gdy maluch już nieco podrośnie, zaczyna poznawać świat za pomocą dotyku. Próbuje chwytać w rączki wszystko, co znajduje się w jego otoczeniu, dobrze więc zapewnić mu odpowiednie akcesoria i zabawki edukacyjne dla 3-miesięcznych dzieci. Przede wszystkim warto zainwestować w prezent do gryzienia, ponieważ do eksplorowania nowych materiałów Twoja pociecha często używać też będzie ust. Specjalnie przygotowane gryzaki wykonano z delikatnych i bezpiecznych surowców. Przynoszą także ulgę, gdy zaczynają pojawiać się pierwsze ząbki.

Kolejnym dobrym pomysłem jest przytulanka. Najlepiej, aby ta zabawka edukacyjna dla 3-miesięcznego dziecka była miła w dotyku i miała stonowane kolory. Często opcja ta połączona jest z grzechotką i przybiera postać jakiegoś zwierzątka. Dzięki temu stymulowany jest nie tylko dotyk, ale także zmysł słuchu. To doskonały wybór na prezent.

Ciekawe rozwiązanie stanowi także książeczka sensoryczna. Jest to zabawka edukacyjna dla 3-miesięcznego dziecka, zaopatrzona w stymulujące dotyk strony pokolorowane w wysoce kontrastowe wzory. Przykuwa uwagę, pozwalając na poznawanie nowych barw, kształtów i materiałów.

Funkcjonalne akcesoria dla 3-miesięcznych dzieci

W asortymencie można znaleźć także funkcjonalne prezenty i akcesoria dla 3-miesięcznych dzieci, które pomogą podczas karmienia, usypiania, oraz codziennej pielęgnacji. Dobrej jakości butelki posiadają wygodne kształty, ułatwiające maluchowi picie. Smoczki o specjalnie przystosowanym profilu umożliwiają oddychanie, jednocześnie uspokajając. Pyszne bio kaszki z ekologicznych upraw sprawią, że Twoja pociecha zacznie poznawać nowe smaki, co przygotuje ją do kolejnych posiłków. Produkty te pozbawione są konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, oraz dodatku cukru.

Zamów zabawki edukacyjne dla 3-miesięcznych dzieci w LaFido

Prezentowane w tej kategorii akcesoria świetnie nadają się jako prezent. Jeśli Twoi znajomi mają trzymiesięcznego malucha, bardzo przyjemnie zaskoczysz ich czymś praktycznym, jak na przykład wykonany z przyjaznych materiałów śliniak z kieszonką, kubek czy smoczek, ale także ciekawą zabawką edukacyjną dla 3-miesięcznych dzieci, pomagającą rozwijać zmysły i ucząca logicznego myślenia.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące asortymentu, skontaktuj się z nami za pomocą e-maila lub telefonicznie. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty, w której znajdziesz szeroką gamę akcesoriów i zabawek edukacyjnych idealnych jako element wyprawki, prezent, albo coś, co możesz sprawić własnemu dziecku.

  • Popularne tematy