• Kategorie
  • Szukaj
  • Smoczki dla dzieci i noworodków

Smoczki dla dzieci, uspokajające, dla niemowląt, BIBS

Potrzeba ssania u niemowląt jest bardzo silna, a jej zaspokojenie redukuje stres dziecka i pozwala się wyciszyć. Z tego względu dobrze jest zaopatrzyć się w dobrej jakości smoczek ortodontyczny lub uspokajający dla noworodka. Dostępne u nas artykuły producentów takich jak Bibs i LOVI to przedmioty wykonane z wysokiej jakości surowców, pozbawione szkodliwych dodatków i wyprofilowane tak, aby ułatwiać oddychanie.

W czym pomaga smoczek dla noworodka?

Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę smoczków uspokajających dla noworodków. Różnią się kolorem, kształtem i materiałem. Najczęściej spotkać można akcesoria wykonane z kauczuku oraz silikonu. Przydają się, gdy Twoja pociecha ma problemy z zaśnięciem lub wyciszeniem się, a nie można w danej chwili zaspokoić odruchu ssania przystawiając niemowlę do piersi. Wersja ortodontyczna służy do stosowania w okresie, gdy dziecku zaczynają wyrzynać się pierwsze ząbki. Dzięki spłaszczonym bokom i zaokrąglonemu końcowi uspokajają i przynoszą ulgę w tym często bolesnym okresie.

Smoczki dla dziecka dobrej jakości

W naszym sklepie internetowym znajdziesz smoczki uspokajające dla noworodka marek takich jak Bibs i LOVI. To wysokiej jakości produkty, w których zastosowano przyjazne dziecku materiały o właściwościach antyalergicznych i delikatnych dla skóry. Specjalny kształt sprawia, że produkt nie dotyka brody ani ust maluszka. Dzięki temu nie powstają w tych miejscach otarcia, zaczerwienienia i krosty.

Smoczki dla niemowląt Bibs i LOVI w wersji standardowej i ortodontycznej umożliwiają także bezproblemowe oddychanie. Znajdujące się w osłonce otwory sprawiają, że podczas ssania nic nie zatyka nosa dziecka.

Produkty ozdobiono za pomocą łagodnych, pastelowych wzorów, przedstawiających rysowane delikatną kreską zwierzęta albo abstrakcyjne wzory. Tego rodzaju design sprawi, że noworodek będzie zainteresowany przedmiotem, który wywoła u niego pozytywne skojarzenia.

Zapoznaj się z całością oferty na modele ortodontyczne i uspokajające dla niemowląt Bibs i LOVI – szeroki wybór sprawia, że z łatwością znajdziesz wersję idealną dla swojego malucha.

  • Popularne tematy